Indestructible-World™


#1 2009-07-27 12:54:23

Indestructible Warrior

Wybraniec

7657490
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 37
Punktów :   
Rasa: Niezniszczalni
Level: 45

Treningi

Regulamin treningów:

1. Każdy gracz ma wątek z treningami według wzoru: [Treningi] Nick
2. Prosimy nie umieszczać w wyznaczonych do tego miejscach, wątków/postów niż treningi ponieważ będzie to karane minusami a w konsekwencji banem.
3. Zabronione jest pisanie innych osób w czyichś treningach niż osób których dany trening dotyczy.
4. Jeżeli twój trening jest specjalny, tzn. nie trenuje on któregoś z atrybutów, musisz poprosić o jego zatwierdzenie któregoś z Wybrańców, Oświeconych.
5. Każdy może posiadać tylko 1 temat z treningami, chyba, że jest to trening specjalny (atrybutów i związane z bronią).
6. W razie nieobecności gdy nie chcecie stracić dni treningu (nie dotyczy bana !!!) możecie pozwolić Oświeconego o pozwolenie zrobienia wcześniej dni treningu podczas których Was nie będzie.
7. Odstępy między kolejnymi treningami wynoszą 1 dzień.
8. Treningi, które trenują umiejętności można przyspieszać. Każde 10 Oro, przyspiesza o dzień...

Trening Statusu:

Jeśli masz zamiar trenować któryś z atrybutów, to pierwszy trening trwa 1 dzień, kolejny 2 dni, kolejny 3 dni itd.

Przykładowo mam 5 w szybkości trenuje 1 dzień i mam 6. następnie skacze o 1 level w górę i dodaje atrybuty w szybkość mam 7. Jeśli teraz chce trenować szybkość trening trwa 2 dni. Natomiast jeśli siłę to 1 dzień. Mam nadzieje że jest to zrozumiale napisane ;-)

Treningi Umiejętności:

Każda rasa może mieć określoną ilość wymyślonych przez siebie umiejętności.
Ludzie: 2
Bestie: 2
Niezniszczalni: 3
Czas owego treningu jest ustalany przez administrację, ewentualnie wyznaczone do tego osoby.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograforumowa.pun.pl www.autoboty.pun.pl www.afr.pun.pl www.gildiasithlords.pun.pl www.probleszno.pun.pl